fbpx

Zespół

Ewa Owsiany - właściciel.

Specjalista doczepiania włosów, trycholog.

przedłużanie włosów
trycholog dyplom

To co robię, jest dla mnie wielką misją, to nie tylko doczepianie włosów – to spełnianie marzeń. Można powiedzieć, że pomaganie mam we krwi. Stale ulepszam cały proces, począwszy od wywiadu z Klientem, zbadania skóry głowy, metody aplikacji kończąc na opiece pozabiegowej i korekcie. Owocuje to stale zwiększającą się liczbą zadowolonych Klientek oraz rozwojem firmy.

Niektórych z Was może zaskoczyć moje wykształcenie. W 2009 roku ukończyłam studia pedagogiczne i zdobyłam tytuł magistra, zyskując uprawnienia między innymi do pracy z osobami upośledzonymi umysłowo, zarówno dziećmi jak i dorosłymi. Jednak po latach pracy w tym wspaniałym, lecz ciężkim zawodzie przyszła pora na zmiany.

Jak doszło do tego, że przedłużam włosy? Sama kiedyś byłam na Twoim miejscu. Padłam ofiarą fryzjera, który zniszczył moje włosy rozjaśniaczem i zrozpaczona patrząc jak kruszą się w zastraszającym tempie,  szukałam pomocy jak niektóre z Was teraz. Dlatego też wiem, jak niezwykle ważny jest wybór odpowiedniej osoby, która zajmie się „reanimacją” włosów i niejako Twojej duszy  Dodatkowo, natura nie obdarzyła mnie bujną fryzurą i  jeszcze przed „wypadkiem” z koloryzacją, często marzyłam by jakimś magicznym sposobem dodać jej objętości i wydłużyć włosy, które nie dawały się zapuścić bardziej niż do piersi.

Po kilku nieudanych próbach skorzystania z doczepiania włosów zakończonych lekko mówiąc źle,  w końcu udało mi się znaleźć kogoś, kto założył mi włosy w najlepszy do tamtej pory sposób (dziękuje Ci Kasiu!). Znalazłam remedium – odpowiednie doczepianie włosów! Byłam zachwycona, wreszcie miałam piękne gęste i długie włosy. A znając problem bardzo dobrze i „od środka” zapragnęłam sama dawać taką radość i pewność siebie innym Kobietom. Zaczęłam ćwiczyć na „ofiarach” z najbliższego otoczenia 😉 Siostra, kuzynka, koleżanki, koleżanki koleżanek itd. Z biegiem czasu byłam co raz lepsza, brałam udział w wielu szkoleniach,  zdobywałam kolejne umiejętności i wiedzę oraz doświadczenie z każdą jedną głową „w moich rękach”. Wiedziałam co należy poprawić, co jest istotne w noszeniu pasemek więc zaczęłam udoskonalać znane dotychczas metody. Zrezygnowałam całkowicie z metod „metalowych” widząc jak tulejki ucinają włosy, słuchając jak jest to niewygodne podczas noszenia czy interweniując podczas alergii na składniki tych łączników.  Działam tak, by efekty były takie jakie powinny być: olśniewające, wygodne ale jednocześnie wyglądające naturalnie – teraz moja ingerencja w Twoje włosy zostaje niewidoczna dla osób z otoczenia. Jednoczenie własne włosy w żaden sposób nie zostają uszkodzone ani przeciążone (jeśli tylko odpowiednio dba się o pasma). Całość wygląda zupełnie  tak, jakby w magiczny sposób włosy Klientek odrosły w ciągu kilkugodzinnej wizyty w naszym salonie.

Czerpię wielką radość z obecnej pracy. Z efektów cieszę przynajmniej równie bardzo jak Klientki.

Lubię się uczyć, poznawać najnowsze trendy, nowinki. Biorę udział w różnych szkoleniach, bo wiem, że kto się nie rozwija – ten się cofa. Ukończyłam kurs trychologii z komputerową analizą skóry głowy i włosów by jeszcze lepiej dbać o włosy Klientek.

Moim celem było stworzenie miejsca, w którym można zaufać specjalistom, którzy posługują się tylko bezpiecznymi metodami i z troską podchodzą do włosów klientki. W bbXtend na pierwszym miejscu stawiamy naturalność i bezpieczeństwo. Nie boimy się odmówić zabiegu, jeśli ocenimy, że nie będzie on bezpieczny lub gdy efekt będzie nieodpowiedni. Doradzam tak, jak sama bym chciała aby doradzano mi.

Działam w mediach promując prawidłowe przedłużanie, ukazuję błędy, tłumaczę różne kwestie. Posłuchaj PODCASTU lub poczytaj BLOG by bardziej rozjaśniła Ci się tematyka. Usystematyzowałam tam metody, oraz rodzaje włosów. To powinno Ci pomóc w rozeznaniu. Pamiętam jak sama byłam zagubiona będąc początkującą klientką.

Chcę odczarować naszą branżę, by już nie kojarzyła się z widocznymi na pierwszy rzut oka, sztucznie wyglądającymi doczepami w kolorze platynowego blondu lecz z 

Jeśli nadal masz jakieś pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz na KONSULTACJE z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. 

Prywatnie pasjonatka wielu sportów: siłownia, rower enduro, bieganie, strzelectwo sportowe, rolki, jazda konna, wspinaczka, sporty zimowe i inne. Daleko mi do bezczynności 😉

Yuliia Strus - młodszy stylista przedłużania włosów

Yuliia ( imię wymawiane jak Julia) jest oazą spokoju,  cechuje Ją precyzja i sumienność. Została obwołana przez nasze Klientki najdelikatniejszą ze wszystkich osób pracujących  do tej pory w bbXtend (sic!) i uczyniła zdejmowanie włosów przyjemnością. Pod jej spokojnym i delikatnym dotykiem możesz się rozpłynąć na przykład podczas relaksującej chwili z peelingiem skóry głowy wykonywanym z masażem. Julcia przyjechała do Polski ponad 7 lat temu i doskonale mówi w naszym języku, nie mamy żadnej bariery językowej. W Ukrainie ukończyła na Uniwersytecie  księgowość,  jednak zrozumiała, że cyferki i Excel to nie jej bajka, więc wyruszyła szukać innej drogi. Próbowała różnych dziedzin ze strefy „beauty”, ale dopiero ukończenie kursu upięć okolicznościowych pokazało Jej, że włosy to właśnie TA pasja.  U nas w salonie zajmuje się przede wszystkim delikatnym, wręcz czułym ściąganiem pasemek, rozczesywaniem włosów, a w trakcie jeśli masz ochotę, będzie i small-talk 🙂 Możesz się również zapisać do Yulii na zabiegi pielęgnacyjne, podczas których nie tylko Twoje włosy ale i dusza się zregenerują.

Jolanta Szklarek - specjalista komponowania włosów

Spotykając Jolę z pewnością udzieli Ci się jej pogodność i życzliwość, a na jej szeroki uśmiech napewno odpowiesz tym samym. Tak jak i Ewa, jest kociarą, ugościła dwa uratowane „futra” dając im ciepły i kochający dom. Lubi spędzanie czasu na łonie natury np zajmowanie się ogrodem i aktywny wypoczynek a także różne prace manualne. W bbXtend zajmuje się głównie przygotowywaniem włosów oraz przerabianiem ich podczas korekt, co dzięki jej doskonałej precyzji i cierpliwości skutkuje takimi zgrabnymi, malutkimi łączeniami,  oraz pasemkami które również kolorem idealnie pasują do własnych włosów 🙂

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany pracą, szkoleniem, uzupełnieniem wiedzy i nabyciem praktyki po innych kursach  napisz do nas kilka słów sobie na praca@bbxtend.pl a wyślemy Ci propozycję współpracy 🙂