fbpx

Zespół

Ewa Owsiany - Właściciel

To co robię, jest dla mnie wielką misją. Można powiedzieć, że pomaganie mam we krwi.

Niektórych z Was może zaskoczyć moje wykształcenie. W 2009 roku ukończyłam studia pedagogiczne i zdobyłam tytuł magistra, zyskując uprawnienia między innymi do pracy z osobami upośledzonymi umysłowo, zarówno dziećmi jak i dorosłymi. Jednak po latach pracy w tym pięknym, lecz ciężkim zawodzie przyszła pora na zmiany.

Jak doszło do tego, że przedłużam włosy? Sama kiedyś byłam na Twoim miejscu. Padłam ofiarą fryzjera, który zniszczył moje włosy rozjaśniaczem i zrozpaczona patrząc jak kruszą się w zastraszającym tempie,  szukałam wtedy pomocy jak niektóre z Was teraz. Dlatego też wiem, jak niezwykle ważny jest wybór odpowiedniej osoby, która zajmie się „reanimacją” włosów i niejako Twojej duszy  Dodatkowo, natura nie obdarzyła mnie bujną fryzurą i  jeszcze przed „wypadkiem” z rozjaśniaczem, często marzyłam by jakimś magicznym sposobem dodać jej objętości i wydłużyć włosy, które nie dawały się zapuścić bardziej niż do piersi.

Po kilku nieudanych próbach skorzystania z doczepiania włosów zakończonych lekko mówiąc źle,  w końcu udało mi się znaleźć kogoś, kto założył mi włosy w najlepszy do tamtej pory sposób (dziękuje Ci Kasiu!). Znalazłam remedium – odpowiednie doczepianie włosów! Byłam zachwycona, wreszcie miałam piękne gęste i długie włosy. A znając problem bardzo dobrze i „od środka” zapragnęłam sama dawać radość
i pewność siebie innym Kobietom. Zaczęłam ćwiczyć na „ofiarach” z najbliższego otoczenia 😉 Siostra, kuzynka, koleżanki, koleżanki koleżanek itd. Z biegiem czasu byłam co raz lepsza, brałam udział w wielu szkoleniach,  czerpałam kolejne umiejętności i wiedzę. Wiedziałam co należy poprawić, co jest istotne w noszeniu pasemek więc zaczęłam udoskonalać znane dotychczas metody. Działam tak, by efekty były takie jakie powinny być: olśniewające, wygodne ale jednocześnie wyglądające naturalnie – teraz moja ingerencja zostaje niewidoczna dla osób z otoczenia. Jednoczenie własne włosy w żaden sposób nie zostają uszkodzone ani przeciążone. Całość wygląda zupełnie  tak, jakby w magiczny sposób włosy Klientek odrosły w ciągu kilkugodzinnej wizyty w naszym salonie.

Czerpię wielką radość z obecnej pracy. Z efektów cieszę przynajmniej tak bardzo jak Klientki.

Lubię się uczyć, poznawać najnowsze trendy, nowinki. Często biorę udział w różnych szkoleniach, bo wiem, że kto się nie rozwija – ten się cofa.
Moim celem było stworzenie miejsca, w którym można zaufać specjalistom, którzy posługują się tylko bezpiecznymi metodami i z troską podchodzą do włosów klientki. W bbXtend na pierwszym miejscu stawiamy naturalność i bezpieczeństwo.

Działam w mediach promując prawidłowe przedłużanie, ukazuję błędy, tłumaczę różne kwestie.
Chcę odczarować naszą branżę, by już nie kojarzyła się z widocznymi na pierwszy rzut oka, sztucznie wyglądającymi doczepami w kolorze platynowego blondu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Jeśli jesteś zainteresowana pracą w naszym zespole napisz do nas kilka słów sobie na praca@bbxtend.pl