fbpx

Edukowanie, bezpieczeństwo, naturalność, dyskrecja wygoda.

Łamiemy stereotypy!

O NAS

Od lewej: Julia, Ewa, Jola

Dlaczego właśnie my? Co nas odróżnia od innych salonów i osób zakładających włosy? Bardzo wiele. Doświadczenie, praktyka, wiedza i nieustanne doskonalenie pozwoliły nam rozwijać metodę zakładania włosów tak bardzo, że możemy nazywać ją naszą własną – autorską. Pracujemy wyłącznie na włosach dziewiczych z własnego skupu, co gwarantuje najwyższą ich najwyższą jakość za którą ręczymy. Podczas pierwszej wizyty pokażemy Ci różnice pomiędzy pozostałymi metodami oraz włosami innej jakości. Poznasz je własnymi dłońmi, zobaczysz i zrozumiesz, za co płacisz. Dzięki temu, że właścicielka osobiście zajmuje się zabiegami i czuwa nad jakością usług, są one na najwyższym poziomie, nie ma miejsca na niedociągnięcia, które zdarzają się w dużych salonach, w których pracuje wiele osób. Pozwala nam to zachować maksymalnie indywidualne podejście do każdej Klientki. Stawiamy na jakość, nie na ilość. Jeśli zabieg mógłby zaszkodzić Twoim włosom, zostaniesz o tym poinformowana, nie ma mowy, że pomimo przeciwskazań go wykonamy. Liczy się dla nas naturalny wygląd. Po założeniu włosów otrzymasz zestaw zaleceń i wytycznych, które pomogą Ci zajmować się odpowiednio doczepkami. Służymy również pomocą, radą i gwarantujemy, że zrobimy wszystko, by włosy nosiły się wygodnie. Oferujemy bezpłatną wizytę „gwarancyjną” i kontrolną. Pamiętaj, że możesz się do nas zwrócić z każdym problemem, z chęcią Ci pomożemy. Wybierając nas zyskujesz stałą opiekę.

Nasza misja

Gdy myślisz o doczepianych włosach, co widzisz oczyma wyobraźni? Czy nasuwa Ci się obraz specyficznej dziewczyny, mocno wymalowanej o przerysowanej twarzy, którą okalają wyraźnie sztuczne pasemka włosów? Mocne odcięcie doczepionych do tych naturalnych włosów, może i inny kolor, przez który na pierwszy rzut oka widać różnicę? A może stałaś kiedyś w sklepie w kolejce za kobietą o np. kruczoczarnych włosach, związanych w wysoką „cebulę” na czubku głowy, a spośród włosów wyłaniały się złote ringi, tulejki lub potężne łączenia keratynowe?

Znamy to… I STANOWCZO się temu przeciwstawiamy!

Chcemy odczarować wizerunek przedłużania włosów!

W bbXtend doczepianie włosów to sztuka. Stale doskonalona, starannie i przemyślanie wykonywana od samego początku do samego końca. Efekt jest dla nas równie ważny jak dla Ciebie. Dlatego na pierwszym miejscu, ex aequo, stawiamy naturalny wygląd i bezpieczeństwo Twoich własnych włosów.

Planując zabieg słuchamy Cię, poznajemy Twoje oczekiwania, a w odpowiedzi na nie oferujemy najlepsze możliwe rozwiązania, indywidualnie dopasowane do potrzeb Twoich  i Twoich włosów. W rezultacie będziesz miała wrażenie, że dodane włosy, zawsze były na Twojej głowie 😉

DLA CIEBIE:

  • ustalamy odpowiednią długość włosów, by efekt nie był „tandetny”
  • wybieramy takie włosy, by były identyczne z Twoimi własnymi włosami
  • dopasowujemy wielkość pasemek i łączeń
  • dobieramy umiejscowienie łączeń uwzględniające Twoje przyzwyczajenia w czesaniu (np. przedziałek, noszenie kucyków, upięć)
  • tworzymy kolor tak, by był nie do odróżnienia i idealnie wmieszał się w Twoje włosy