fbpx

Chcę włosy!

Cudownie, decyzja podjęta! Zdecydowałaś, że chcesz poprawić swoją fryzurę. Co teraz? Oto kolejne kroki:

  1. Zdecyduj wstępnie jaką długość włosów chciałabyś nosić, jaki efekt osiągnąć – sprawdź w cenniku czego się spodziewać, oraz jak zmierzyć długość. Zanotuj wszystkie swoje obawy i pytania.
  2. Kliknij w prawy górny róg strony w „Umów wizytę„. Za pośrednictwem strony moment.pl wybierz dogodny termin i zarezerwuj termin na „KONSULTACJE„. (o konsultacjach czytaj TU) Wizyta jest zapisana jako ważna jedynie po opłaceniu zadatku. Na konsultacjach wszystko wyjaśnimy, opowiemy jak dbać o doczepki, uzgodnimy Twoje oczekiwania względem możliwości i zachowania bezpieczeństwa, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Pokażemy różnicę we włosach różnej jakości, będziesz też mogła zobaczyć i dotknąć łączeń wykonanych naszą metodą. Wybierzemy dla Ciebie odpowiednie włosy i konkretnie wycenimy całość usługi.
  3. Jeśli będziesz zdecydowana, umówimy termin zabiegu po opłaceniu zadatku. Jeśli chcesz, załatwimy formalności związane z płatnością ratalną. (Obsługują nas MediRaty).
  4. Czas oczekiwania od konsultacji na zabieg to zazwyczaj 2-3 tygodnie (zależny od: aktualnego obłożenia, tego czy włosy dla Ciebie trzeba farbować oraz od dostępności danego rodzaju włosów).
  5. Pozostało oczekiwać na wizytę 🙂 Przygotuj się na sny związane z przyszłą zmianą, wiele naszych Klientek o nich opowiada. Czas jaki powinnaś zarezerwować na usługę to około 5h. W praktyce nigdy tyle to nie trwa, zazwyczaj zamykamy się w 2,5-3h. Jednak będzie lepiej dla komfortu nas obu, byś nigdzie się nie spieszyła.
  6. Otrzymasz od nas całe opracowanie dotyczące pielęgnacji włosów przedłużonych. Możesz także kupić na miejscu odpowiednie kosmetyki oraz szczotkę.
  7. Włosów po zabiegu NIE MOŻNA moczyć przez minimum 24 godziny.

Do zobaczenia!