fbpx

Przebieg zabiegu

Na pewno wiele z Was nie wie czego ma się spodziewać na sesji zakładania włosów. Z chęcią Was na to przygotujemy.

  1. Zaczynamy od mycia włosów specjalistycznym oczyszczającym szamponem, który za zadanie ma zmyć wszelkie kosmetyki i zanieczyszczenia z włosów i przygotować je do zabiegu.
  2. Następnie w odpowiedni sposób suszymy włosy, tak by zobaczyć ich naturalny sposób układania się oraz nie spowodować wydzielania sebum. 
  3. Kolejnym krokiem jest wykonanie zdjęć, dzięki którym mamy porównanie wzrostu włosów przy korekcie. Nie obawiaj się, najczęściej wykonujemy zdjęcia na których nie widać twarzy. Anonimowość zapewniona.
  4. Zaczynamy aplikację włosów, która trwa w zależności od ilości włosów 2-4 godziny.
  5. Na koniec włosy są prostowane by wyrównać końcówki i stylizowane zgodnie z wolą Klientki.
  6. Ponownie mała sesja zdjęciowa.
  7. I już masz swoje wymarzone włosy! 🙂
 

Jak się przygotować do pierwszego zakładania włosów?

 Niepotrzebne są żadne specjalne przygotowania. Włosy będą myte w salonie. Przydatna będzie rezygnacja dzień wcześniej ze wszelkiego rodzaju ciężkich kosmetyków jak np. nabłyszczacze i innych podobnych, które powodują, że włosy są bardzo gładkie. Uzbrój się w cierpliwość i zarezerwuj odpowiednią ilość czasu, by stylistka mogła spokojnie i dokładnie pracować – tak długo, jak to niezbędne. Na miejscu mamy darmowe WiFi, gazety i inne „rozrywki” byś się nie nudziła. Możesz napić się u nas kawy czy różnego rodzaju herbat. W trakcie najczęściej rozmawiamy ale nie ma problemu z chwilami wyciszenia, relaksu i ciszy, która nie będzie niezręczna. Możesz poklikać po telefonie czy nadrobić zaległości na Netflixie 😉