fbpx

Wasze pytania

Często zadawane pytania czyli FAQ

(dodaj swoje pytanie w komentarzu, dodamy je do treści wraz z odpowiedzią)

PYTANIE:
Czy doczepione włosy zniszczą moje własne?
 

ODPOWIEDŹ:

Zdecydowanie TO ZALEŻY! 😉 Włosy założone przez profesjonalistę w odpowiedni sposób, nie zrobią szkody Twoim. Wręcz przeciwnie, pomogą im odrosnąć pod „pierzynką” z pasemek, które założymy na Twoją głowę. Nie bój się! Sprawdź efekty. Mamy zdjęcia włosów przed oraz po ściągnięciu – przemawiają same za siebie. Jednak dobrze dobierz stylistę! Wielokrotnie widziałam katastrofalne skutki nieprawidłowego przedłużania.
 
PYTANIE:
Jak często trzeba włosy podciągać? (Korekta, odnowa)
 
ODPOWIEDŹ:
Włosy, po aplikacji, nosi się około 8-12 tygodni. Po tym czasie (zależy od indywidualnego tempa wzrostu) ściąga się je, by ponownie założyć je wyżej, bliżej skóry głowy.

PYTANIE:
Czy włosy przy korekcie są skracane?

ODPOWIEDŹ:
Odrobinkę, u nas ro strata DO 1cm, zwykle nieco mniej. Dbamy bardzo o odpowiednie ułożenie włosów długościami a podcinamy jedynie same pojedyncze włoski na końcach.

PYTANIE:
Czy założone włosy mogę kręcić lub prostować?
 

ODPOWIEDŹ:
Oczywiście. Są to włosy w 100% naturalne i można z nimi robić wszystko, co ze swoimi. Mając jednak na uwadze, że tak samo jak te, włosy ulegają uszkodzeniom. Dlatego należy je traktować z rozwagą. Kupione włosy nie odrosną…

PYTANIE:
Jak długo mogę nosić te włosy, na ile mi wystarczą?
 

ODPOWIEDŹ:

 Włosy dobrze pielęgnowane, jeśli długość nadal odpowiada – można nosić nawet 3 lata i podciągać wiele razy. 

PYTANIE:
Czy zakładacie sztuczne włosy?
 

ODPOWIEDŹ:

Nie, zakładamy jedynie włosy najwyższej jakości. Najczęściej włosy dziewicze, polskie. Sztuczne włosy nadają się jedynie do niektórych warkoczy i ewentualnie na jednodniową okazję, choć i tak je odradzam. Takie doczepy od razu są rozpoznawane jako sztuczne.

Comments are closed.