fbpx

Aktualności

Zobacz co u nas słychać 🙂

25.09.2021: 

1.Zostały już pojedyncze wolne terminy na konsultacje w tym roku. Nowe aplikacje i zabiegi trwające dłużej niż około godziny raczej już w 2021 się nie zmieszczą. Być może dojdzie kilka dni w grudniu, ale to nic pewnego. Pamiętaj, by umówić swoją korektę z wyprzedzeniem. Na ten moment grafik dostępny dla Was na około 80 dni do przodu. 

2. Zmieniamy system pracy: każda nowa Klientka musi umówić się najpierw na konsultacje – niezależnie czy będą to całkiem nowe włosy czy korekta lub ściągnięcie pasemek po innym styliście czy samo rozczesywanie włosów. Na konsultacjach będziemy umawiać dokładny termin zabiegu, wiedząc już ile on mniej więcej potrwa. Zabiegi pielęgnacyjne nie wymagają oczywiście konsultacji 🙂 Jedyne co, to zwracajcie uwagę na wybór odpowiednich włosów: długich, średnich, krótkich, bardzo gęstych. Błędny wybór może skutkować przeniesieniem wizyty, jeśli nie będzie dość czasu na jej wykonanie.

3. Od nowego roku zmieniamy ceny konsultacji. Zapewne będą dwa warianty: nowe założenie i „korekty”, ale to nic pewnego. Będzie info na ten temat.

4. Odpaliłyśmy w końcu nasz PODCAST!:) Posłuchaj TU oraz na YouTube, Spotify, PodcastAddict, ApplePodcast i innych – wpisz „bbxtend” a nas znajdziesz 🙂 Oceniaj, udostępniaj i komentuj 🙂