fbpx

Aktualności

Zobacz co u nas słychać 🙂

18.01.2022:

 1. Rekrutujemy asystenta!:) Jesteś zainteresowana pracą w naszym zespole, lubisz prace manualne, uśmiech nie schodzi Ci z twarzy i można na Tobie polegać? Wyślij CV + kilka słów osobie na praca@bbxtend.pl 
 2. Promocja na zabiegi pielęgnacyjne dobiegła końca.
 3. Pierwsze wolne terminy na ten moment to 21.02.22. 

01.01.2022:

 1. Po pierwsze wszystkiego najlepszego w 2022!❤️ Przede wszystkim zdrowia, bo z nim dacie rady radę z każdymi trudnościami, których życzmy żeby było możliwie jak najmniej.
 2. Cennik został zaktualizowany.
 3. Rezerwacje zostały powili przeniesione na nową platformę (dotychczasową firmę kupiło Booksy i nieporadnymi działaniami robią nam sporo kłopotów).  Ponieważ na Booksy nie ma do tej pory dla nas funkcji zadatkowani rezerwacji KAŻDA wizyta z tego serwisu będzie anulowana. Przepraszamy za kłopot, ale nie ma innej opcji na tą chwilę. Prosimy rezerwować wizyty wyłącznie na moment.pl – do odwołania. Szukamy nowej firmy świadczącej takie usługi, do tej pory jednak musimy się jakoś uporać z niedogodnościami, za które przepraszamy.

30.01.2021

 1. Monika nadal oferuje swoje usługi w promocyjnej cenie, ale ponieważ idzie już bardzo dobrze i ma już sporo Klientek za sobą, zniżka od 2022r to -25%. Monika zdejmuje włosy oraz robi różne zabiegi pielęgnacyjne. Np polerowanie włosów.
 2. WSZYSTKIE wizyty od 2022 będą obowiązkowo zadatkowane. Niestety nadal zdarzają się osoby, które „zapomną”. A inne osoby czekają na terminy…
 3. Umawianie wizyt odbywać się będzie WYŁĄCZNIE poprzez aplikację. (Szczególne przypadki – proszę dzwonić).
 4. Aktualnie pierwsze wolne terminy mamy od lutego 2022.
 5. Utrzymujemy umawianie wizyt na maksymalnie 31 dni do przodu. (Wyjątki robimy np. dla osób w ciąży).

14.12.2021:

 1. Dodany jest grafik Moniki – można umawiać się na zabiegi pielęgnacyjne we wspaniałej cenie -50%. Monia wykonuje (już całkiem dobrze!) polerowanie włosów czyli usuwanie jedynie zniszczonych końcówek. Możesz też podarować sobie odrobinę relaksu podczas mycia głowy i kuracji nawilżającej czy regenerującej.  A może potrzebujesz zdjąć doczepiane włosy? To też znajdziesz w Jej usługach. Pamiętaj jednak, by zarezerwować więcej czasu niż zazwyczaj, trwa to trochę dłużej niż zazwyczaj.
 2. Wstrzymujemy przyjmowanie nowych Klientek na zakładanie włosów. Rezerwacja konsultacji zostaje wstrzymana. Wznowimy gdy grafik trochę się rozluźni. Zapewne w okolicach lutego 2022. (Jeśli jesteś w sytuacji podbramkowej i potrzebujesz korekty po innym salonie – będziemy starały Ci się pomóc. Dzwoń!)
 3. Najbliższe wolne terminy mamy od 25.01.22 – więc rezerwować możecie od około 24.12.21 🙂 
 4. Naszym stałym Klientkom przypominamy: Jeśli potrzebujesz pomocy – dzwoń. Najważniejszym punktem naszej pracy jest dbanie o Wasz komfort i zadowolenie. W ofercie mamy poprawki w ramach gwarancji (darmowe) oraz małe korekty pomiędzy dużymi „podciąganiami włosów”. JEDNAK, nie zostawiaj nigdy umówienia wizyty na ostatni moment! Nasz kalendarz jest mocno oblegany.

24.11.2021:

      1. Witamy nową osobę w naszym zespole! Wraz z Moniką zapraszamy Was jako modelki szkoleniowe na promocyjne zabiegi pielęgnacyjne (polerowanie włosów Split Ender, ampułki, Botox, samo mycie głowy z maską itp). Zapytaj nas o cenę i terminy.

      2. Opublikowany został nowy odcinek PODCASTU -„ 4. Czego spodziewać się po przedłużaniu włosów. Tego nie powie Ci żadna stylistka!”Posłuchaj tu: Podcast

      3. Wizyty umówisz z maksymalnie 31-dno dniowym wyprzedzeniem. Aktualne terminy zaczynaja się od połowy stycznia. 

    4. Nasze stałe Klientki prosimy pamiętać – jeśli nie możecie znaleść terminu na korektę – dzwońcie lub piszcie SMS. Korekty są ważne, nie zostawimy Was samych. (Jednak nie zapisuj się na ostatnia chwilę…)

25.09.2021: 

     1. Zostały już pojedyncze wolne terminy na konsultacje w tym roku. Nowe aplikacje i zabiegi trwające dłużej niż około godziny raczej już w 2021 się nie zmieszczą. Być może dojdzie kilka dni w grudniu, ale to nic pewnego. Pamiętaj, by umówić swoją korektę z wyprzedzeniem. Na ten moment grafik dostępny dla Was na około 80 dni do przodu. 

     2. Zmieniamy system pracy: każda nowa Klientka musi umówić się najpierw na konsultacje – niezależnie czy będą to całkiem nowe włosy czy korekta lub ściągnięcie pasemek po innym styliście czy samo rozczesywanie włosów. Na konsultacjach będziemy umawiać dokładny termin zabiegu, wiedząc już ile on mniej więcej potrwa. Zabiegi pielęgnacyjne nie wymagają oczywiście konsultacji 🙂 Jedyne co, to zwracajcie uwagę na wybór odpowiednich włosów: długich, średnich, krótkich, bardzo gęstych. Błędny wybór może skutkować przeniesieniem wizyty, jeśli nie będzie dość czasu na jej wykonanie.

      3. Od nowego roku zmieniamy ceny konsultacji. Zapewne będą dwa warianty: nowe założenie i „korekty”, ale to nic pewnego. Będzie info na ten temat.

     4. Odpaliłyśmy w końcu nasz PODCAST!:) Posłuchaj TU oraz na YouTube, Spotify, PodcastAddict, ApplePodcast i innych – wpisz „bbxtend” a nas znajdziesz 🙂 Oceniaj, udostępniaj i komentuj 🙂