fbpx

Aktualności

18.05.24

URLOP!

W terminie 03.07-08.07 będziemy ładować baterie słoneczne 😉 Salon będzie nieczynny. Kontakt telefoniczny będzie utrudniony i tylko za pośrednictwem SMSów na które będziemy odpisywać w miarę możliwości.

18.05.24

Zmiany zmiany 😉

Bez zmian nie ma postępu! Dzisiaj pojawi się nowy system rezerwacji z nowym planem korekt. 

Konsultacje i zdejmowanie włosów umawiane tylko telefonicznie. Najlepiej wysłać sms z kilkoma propozycjami terminów.

Od teraz dostępne będą po dwa sloty dziennie:

poniedziałki i piątki: 8:00 i 12:15

wtorki i czwartki: 8:30 i 12:45

Środy nadal zostają dniem pracy wewnętrznej. Ponieważ teraz będą tylko po dwie korekty na dzień prosimy  nie pozostawiać umawiania wizyt na ostani moment. Grafik macie do dyspozycji na 14 dni do przodu.

Panie z mniejszą ilością założonych włosów: jeśli nie znajdujecie terminu dzwońcie, bo może uda się Was zapisać „pomiędzy”:)

Zaglądajcie w aktualości, bo jeśli pojawi się potrzeba, będziemy wprowadzać zmiany dla Waszej wygody 🙂 Prosimy też o zgłaszanie uwag, problemów itp.

22.04.24

Nowy piękny cennik + aktualizacja cen

Wskocz na  www.bbxtend.pl/cennik i zapoznaj się z nowym cennikiem 🙂

18.04.24

Majóweczka w bbXtend 🙂 - URLOP!

Hejka hejka!:) Pracujemy do 30.04.24 włącznie (cały dzień już zabookowany!) i wracamy do Was od 07.05.24 (WTOREK) 

Życzymy Wszystkim udanego wypoczynku i iście majowej pogody!

17.03.24

NOWY SYSTEM DO REZERWACJI!

Booksy wyłączamy a włączamy timebox.pl

Wskakujcie na stronę, utwórzcie konta, bo dzięki nim macie dostęp do umówionych wizyt. Super funkcjonalnością jest odpowiedź na SMS z próbą o podwiedzenie/odwołanie. Wystarczy na niego odpowiedzieć wpisując podane słowo. Mamy nadzieję, że będzie to wygodne dla zarówno dla Was jak i dla nas 🙂

Po wstępnych testach, mamy podstawy sądzić, że system się sprawdzi. Prosimy o czujność i wyrozumiałość. Gdyby cokolwiek sprawiało problem, przestało działać lub było niejasne, prosimy o kontakt. Możliwe wystąpienie jakiś błędów, ale zawsze będziemy je dla Was naprawiać.

Pamiętajcie, że aktualny system do rezerwacji zawsze znajdziecie w prawym górnym rogu strony (UMÓW WIZYTĘ).

23.12.23

Przede wszystkim to życzymy Wesołych Świąt w takiej formie, jaką sobie wybierzecie 🙂 Niezależnie od wyznania, przekonań – wykorzystajcie ten czas na swoją korzyść. Odpocznijcie i naładujcie baterie. 

Po za tym: wystartował BBNewsLetter 🙂 Będziemy Was w nim informować o rzeczach, które mogą być dla Was istotne, prosimy o wyrozumiałość – to początki 😉 Jeśli chcesz się dopisać, a nie jesteś naszą Klientką możesz zrobić to tu:) 

Kliknij –> Zapisz się 🙂 albo wpisz poniżej

10.12.23
KONKURS CZAS START!

Ho ho ho! (Głosem Świętego Mikołaja;) 

Po ostatnich kilku poprawkach po innych „stylistach” ponownie mocno dotknął nas (choć jednak chyba bardziej dotknął Klientki…) problem nieodpowiedniej aplikacji włosów. Chcemy umożliwić naprawę takiego stanu komuś, kto tego potrzebuje. Okres przedświąteczny sprzyja dawaniu dobra 🙂 Czytaj poniżej regulamin i jeśli akceptujesz zasady: ślij prędziutko zgłoszenie 🙂

(Finalna wersja regulaminu 12:30 10.12.23, przepraszamy za opóźnienia)

 Regulamin:

 1. Nabór zgłoszeń trwa od 12:30 10.12.2023 do 17:00 14.12.2023. Ogłoszenie wyników nastąpi 16.12.23 o 16:00 na Instagramie www.instagram.com/bbxtend na relacji. Ze zwycięzcą skontaktujemy się poprzez numer z którego nastąpiło zgłoszenie, zaraz po opublikowaniu relacji, wtedy też ustalimy termin.
 2. Nagrodą jest jedna całkowicie DARMOWA korekta poprawkowa włosów założonych przez osoby nie pracujące w bbXtend.
 3. Udział w konkursie wziąć mogą wyłączenie osoby pełnoletnie które jeszcze nigdy nie zakładały włosów w bbxtend, które obserwują  wyżej wymieniony profil firmowy bbxtend na Instagramie oraz polajkują post dotyczący konkursu. 
 4. Włosy własne osoby biorącej udział w konkursie muszą być w stanie zezwalającym na reaplikację. 
 5. Osoba biorąca udział w konkursie musi być zdrowa i zdolna do pielęgnacji włosów po zabiegu.
 6. Termin korekty wyznaczymy jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia w roku bieżącym.
 7. Cel konkursu: wyłonienie spośród nadesłanych zgłoszeń jednej osoby, która według opinii pracowników bbXtend najbardziej potrzebuje pomocy w poprawie założonych włosów.
 8. Aby otrzymać nagrodę, doczepione włosy klientki muszą nadawać się do ponownej aplikacji, być dobrej jakości, również w ocenie osoby biorącej udział w konkursie. Dotyczy każdej założonej metody, zarówno pasemkowe, kanapkowe, szyte inne. Przerobimy na naszą metodę „Ziarna ryżu”.
 9. Wartość nagrody wynosi (w zależności od stanu włosów i metody) od 800 do 1500zł.
 10. Nadsyłanie zgłoszeń: poprzez aplikację WhatsApp na nasz numer firmowy: 573 064 029  prześlij filmik trwający minimum 90 sekund do maksymalnie 240 sekund w którym krótko opiszesz swoją sytuację, pokarzesz łączenia, ogólny wygląd włosów. Nie musisz pokazywać twarzy ani podawać wykonawcy aplikacji włosów. Powiedz dlaczego to Ty powinnaś zostać wybrana. Film powinien być nagrany w dobrym świetle, być w dobrej jakości zarówno wizualnej jak i dźwiękowej. Widoczne powinny być łączenia, skóra głowy, szczególnie nad uszami (skronie) oraz czubek głowy. Opisz co jest nie tak z aktualnym założeniem (niemożliwe wiązanie włosów, ból, wielkość i kształt łączeń, metoda itp).
 11. Osoby biorące udział w konkursie akceptują niniejszy regulamin, regulamin salonu bbXtend oraz zgadzają się na udostępnienie usługodawcy danych, ich przetwarzanie, znają i akceptują zasady przetwarzania i gromadzenia danych RODO.
 12. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na wykorzystanie nagrania audio-wideo przesłanego w zgłoszeniu, wykonywania i wykorzystywania nagrań podczas korekty, w tym wywiadu przed i po aplikacji. W razie możliwości na życzenie zwiększymy anonimowość.
 13. Nagroda jest całkowicie darmowa, nie wymaga żadnych dodatkowych opłat, obejmuje całość zabiegu: konsultacje, delikatne ściągnięcie włosów, rozczesanie splątań, umycie i wysuszenie głowy i włosów + gratis peeling, przerobienie włosów, ponowną aplikację włosów z uwzględnieniem możliwości wiązania włosów a na koniec wykończenie fryzury. Czas trwania w zależności od ilości i stanu włosów:  zazwyczaj około 4h, w skrajnych przypadkach nawet i 6h (kołtuny, niepoprawna aplikacja, nieodpowiedni łącznik). Założenie wykonuje Ewa – właściciel firmy z wieloletnim doświadczeniem w usługach doczepiania włosów, edukator.
 14. Dopuszczamy możliwość dokupienia włosów na życzenie zwyciężczyni (cena ustalana indywidualnie) 
 15. W razie wyłaniających się pytań, które przesyłać prosimy smsem lub poprzez WhatsApp – będziemy tu na bieżąco dopisywać kolejne punkty wraz ze stosowną informacją. 

09.12.23

KONKURS! Z okazji Świąt chcemy komuś zrobić Świetny prezent. Od dnia jutrzejszego, czyli od niedzieli 10 grudnia br. startuje konkurs w którym wygrać możecie darmową korektę poprawkową po jakimkolwiek innym salonie. Sprawdź jutro regulamin który będzie tutaj dodany. Dowiesz się z niego w jaki sposób należy się zgłosić oraz o innych  istotnych szczegółach. 

Zobacz co u nas słychać 🙂

23.11.23

05.12.23

Ponieważ obecny okres wolny do rezerwacji terminów się nie sprawdza i skutkuje cyklicznym przepadaniem  slotów na zmianę  z zatorami wracamy do sprawdzającego się 14to dniowego grafiku 🙂

Jak zawsze: w sytuacjach specjalnych prosimy o kontakt osobisty na telefon (osoby z zagranicy, Panie w ciąży, operacje, śluby itp) ustalimy dla Was wizytę na specjalnych warunkach:)

23.11.23

PROMOCJA BLACK FRIDAY 🙂

Regulamin promocji Black Friday 2023

 1. Promocja zorganizowana z okazji “Black Friday” ważna jest od piątku 11:00 23.11.2023 do poniedziałku 20:00 27.11.2023. Decyduje data wpływu na konto lub wiadomości sms informującej o chęci skorzystania z promocji, jeśli wpływ na konto nie obejmie okresu promocji.

 2. Promocja obejmuje 4 typy usług: peeling skóry głowy wykonywany podczas mycia głowy po ściągnięciu pasemek doczepionych (dodatek to korekty, zdejmowania włosów – NIE SAMODZIELNIE), wszystkie dostępne w salonie zabiegi pielęgnacyjne na włosy, Konsultacje oraz nowe założenie włosów: zagęszczanie do 30cm wykonywane u Julii lub na wykonywane przez Ewę od ponad 30cm do 45cm.

 3. Zagęszczenie definiowane jako założenie pasm o długości własnych włosów, bez uzupełniania ubytków lub jedynie uzupełnienie w jednym rejonie (np. same przody).

 4. Promocja polega na obniżeniu ceny o 50% od ceny aktualnej dostępnej w cenniku z wyłączeniem zagęszczania u Ewy, które obniżone jest o -20%.

 5. W przypadku chęci skorzystania z promocji zagęszczania włosów: Klient zadatkuje wizytę 300zł (w wywpadku zagęszczania u Ewy 500zł) w okresie podanym w punkcie 1. Klient musi być zdecydowany na wykonanie zabiegu. W tym celu, w razie braku informacji niezbędnych do decyzji powinien zadać Usługodawcy wszelkie pytania, by móc podjąć decyzję. W tym celu Klient powinien zadzwonić na numer 573 064 029 – w dany weekend będzie otwarty dla połączeń. Niezbędne są konsultacje przed wykonywaniem zabiegu na których ustalane są szczegóły. 

 6. Zakupione promocyjne zagęszczanie włosów  ważne jest do wykorzystania przed 6mcy od daty wpływu pieniędzy na konto – do tego czasu należy odbyć konsultacje. Od konsultacji termin na założenie włosów waha się między 5-21dni – czas ustalany indywidualnie z Klientem oraz zależny jest od procesu szykowania włosów oraz aktualnego obłożenia. W razie dłuższego oczekiwania na włosy ważność na wykorzystanie zostaje wydłużona do czasu aplikacji.

 7. Jeśli wystąpi brak warunków umożliwiających wykonanie zabiegu (np. brak odpowiednich włosów do doczepienia, niemożność założenia włosów Klientowi) zadatek zostanie zwrócony Klientowi a ten otrzyma podarunek od Usługodawcy, oraz możliwość skorzystania z zabiegu pielęgnacyjnego za – 50% ceny.

 8. By skorzystać z promocji Black Friday Klient zakupić musi daną usługę w przedziale czasu wymienionym w punkcie 1 regulaminu promocji, ale  wykorzystać ją można przez 6 miesięcy od daty zaksięgowania wpływu na konto.

 9. Usługę zakupioną w promocji można przekazać innej osobie.

 10. Sposób zakupu: wyślij sms o treści: BF, wpisz nazwę/nazwy wybranych usług (ewentualną ilośc) oraz swoje Imię i Nazwisko (gdy przelew jest z konta innej osoby dołącz też nazwisko posiadacza konta).

            Wykonaj przelew na dane podane poniżej. W tytuł przelewu wpisz: BF, swoje Imię Nazwisko i jeśli nie jesteś jeszcze naszym Klientem również numer z którego wysłałeś SMS o zakupie

 

DANE DO PRZELEWÓW:

-przelew BLIK na nr telefonu: 573 064 029 

-przelew na wybrane konto: ING Bank Śląski: 43 1050 1070 1000 0097 0982 0782

mBank: 28 1140 2004 0000 3802 8225 9573. 

 1. Można zakupić więcej niż jedną usługę. Przy zakupie dwóch i więcej peelingów ich ważność wynosi: pierwszy należy wykorzystać do 6ciu miesięcy, każdy kolejny ma ważność równo 4 miesiące od daty wykonania poprzedniego, np: pierwszy peeling wykonany jest 01.02.2024, kolejny można wykorzystać do 01.06.2024, kolejny 01.10.24 itd.

 2. Bbxtend zastrzega sobie prawo do wydłużenia promocji.

 3. Skorzystanie z promocji jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją regulaminów salou bbxtend oraz regulaminu promocji oraz zasad RODO.

08.10.23

Specjalnie na Wasze liczne prośby: teraz umówisz wizytę na 21 dni do przodu (nie na 14 jak wcześniej). Dajemy tej opcji jakieś 2-4 miesiące na testy i jeśli będzie dobrze funkcjonować to ten system zostanie 🙂

Dnia 10.11.23 salon będzie zamknięty. 

Co do grafiku na Święta jeszcze nie ustalamy, najprawdopodobniej od 24.12.23 włącznie salon będzie już nieczynny. Między Świętami a Sylwestrem być może będzie jeden dzień na 2-3 korekty, gdy zdecydujemy wrzucimy info. 

13.09.23

Teraz oficjalnie: z powodu zmian życiowych u Reni i Martyny (w sumie moich też), ostatnio zaszły u nas duże zmiany. Było też sporo zawirowań i niedociągnięć, ale już wracamy do równowagi:) W bbXtend są teraz dwie nowe osoby 🙂 Witamy Jolę i Julię <3 Zobacz w „O nas” opis naszego aktualnego zespołu.

Julia wykonuje przepiękne upięcia okolicznościowe, zobacz zdjęcia w galerii. Dlatego też wprowdzamy nową usługę – fryzury na różne okazje. Możliwe także w soboty!

11.09.23

Działamy, działamy. Dodany został nowy grafik 🙂 Sloty na korekty od 18.09.23: 

pon, wt, czw, pt: 8:00 oraz 10:45

a we wtorki i czwartki dodatkowo 13:30 🙂

Wciąz grafiki ustalane są na 14 dni do przodu, więc dalej niż te dwa tygodnie nie da się umówić. W ten sposób macie pewne dostępne terminy w przeciągu danego czasu. Probowałyśmy i trzymiesięcznych i miesięcznych zapisów, ale obecny system sprawdza się najlepiej dla Was.

Przypominamy o nowej usłudze, która jest idealne podczas korekty: peeling skóry głowy z masażem. To chwila totalnego relaksu oraz uczucie idealnie domytej głowy, którego często brakuje podczas noszenia pasemek 😉 Cena promocyjna 30zł (cena regularna 40zł).

 

Ważne info: ostatnio w handlu włosami bardzo duże spowolnienie, naprawdę ciężko przede wszystkim o długie i dobrej jakości włosy… (no chyba, że komuś nie zależy na pieniądzach, to problem jest nieco mniejszy). Dlatego proszę, jeśli myślisz o nowych i dłuższych niż 40cm włosach, poinformuj nas z wyprzedzeniem, ponieważ szukanie odpowiednich kucyków tra zdecydowanie dłużej niż kiedyś 

31.07.23

Mamy już nową ekipę, dziewczyny są bardzo pojętne, nauka idzie szybko i sprawnie 🙂

14.08-19.08 URLOP

Ponieważ jeszcze będziemy ćwiczyć zgrywanie tempa od  21.08 zmieniamy sloty na korekty w grafiku na dwie dziennie – zapraszamy na 8:00 lub na 12:00 (delikatne modyfikacje czasu będą możliwe w zależności od osoby). W związku z tym pamiętaj o umówieniu terminu, i przypominamy – nie umawiamy na więcej niż 14 dni do przodu: czyli np. umawiając się 01.08 umówisz najpóźniejszy termin na 14.08.

Konsultacje umawiamy indywidualnie – zależnie od dnia – prosimy o kontakt telefoniczny, może też być sms.

DODATKOWA USŁUGA: Julia wykonuje przepiękne upięcia okolicznościowe! Sprawdź zdjęcia w galerii:) 

16.06.23

Ponieważ zgodnie z zasadą „jak za długo jest super to czekaj aż się coś popsuje” – zmiany w życiu powodują ponowne wznowienie rekrutacji na stanowisko asystentki. Znajdź nasze ogłoszenie na OLX i wyślij zgłoszenie, jeśli widzisz się u nas 🙂 Przyuczenie OD ZARAZ.

08.06.23

 1. Jesteśmy w trakcie urlopu. Na miejscu jest Renia i zgodnie ze wcześniejszymi informacjami można u Niej wykonać różne zabiegi, koloryzację, w tym korektę – jednak dzieloną na dwa dni. Należy pamiętać, że mimo wyjątkowych uzdolnień, jeszcze tempo pracy wymaga u Renaty szlifu, więc zarezerwuj więcej czasu na zakładanie. Co do jakości usługi – nie mam żadnych zastrzeżeń a założyła mi całą głowę pasemek! /Ewa

2. Uruchomiony został nowy numer telefonu na RECEPCJĘ. Na niego prosimy zgłaszać poranne spóźnienia: 507 787 638

25.05.23

Przypominamy o urlopie 12.06-16.06 w tym czasie nie będzie standardowych korekt. Jednak wciąż można zdjąć włosy (a jeśli komuś nie przeszkadza dzień przerwy, to nawet i założyć kolejnego nia – zrobi to Renia (zniżka 150zł od pełnej korekty).  W tym czasie zapanowaną mamy promocję na pielęgnację. Przed wakacjami to zawsze świetny pomysł by Twoje włosy wyszły z nich bez szwanku 🙂

Umów się wygodnie on-line (prawy górny róg naszej stonki lub kliknij w link –> REZERWACJA TERMINU.

02.05.23

1. Wprowadzamy nowy grafik. Narazie testowo, zobaczymy jak będzie się sprawdzał, w razie potrzeb będziemy go modyfikować.  Konsultacje od tej pory można umówić samodzielnie w poniedziałki na 14:45 lub 15:15 oraz w piątki na 14:30 (czasem będzie trzeba chwilkę poczekać, bo zależy ile potrwa poprzedzająca je korekta). Środy zostaną dniem wewnętrznym z możliwością umówienia zabiegów fryzjerskich u Reni. 

2. Nieprzerwanie umawiać się można z maksymalnie dwutygodniowym wyprzedzeniem.

3. Zadatek wciąż jest niezbędny, by potwierdzić wizytę, bez niego zostanie ona anulowana. 

4. Od 08.06.23-18.06.23 Ewa będzie miała urlop, brak możliwości wykonania korekty u niej. Być może będzie można je wykonać u Reni, to zależy jak pójdzie Jej szkolenie w maju (określimy pod koniec miesiąca).

 

30.04.23

Czekamy na sesję zdjęciową <3 Będzie pięęęęknie! Już końcem maja/początkiem czerwca powinny być fotki. 

28.04.23

  1. Dawno nie było aktualizacji, od początku roku były znów wielkie zmiany, niestety nie planowane i bardzo niemiłe – o czym większość naszych Klientek już wie. Na szczęście, nie ma tego złego…, bo w rezultacie jest jeszcze lepiej niż było <3 

   2. W ekipie witamy Martynę! Wspaniała, serdeczna osoba wobec której mamy same dobre przeczucia. Marti zajmuje się szykowaniem włosów oraz dostarcza  wszelkiej maści nieocenionej wielkiej pomocy

  3. W ekipie mamy doświadczoną fryzjerkę – ktoś potrzebuje farbowania, strzyżenia? Zapraszamy także Waszych Panów 🙂

 4. Zaczynamy długi weekend! Pora odpocząć po ciężkich chwilach. Nieczynne do 07.05 – czyli 08.05 wracamy do Was 🙂 

5. Zaczynamy cykliczne promocje na korekty u Reni. Renatka ma coraz większą wprawę oraz wiedzę. Napraszamy – napewno nie będziecie żałować. Zerkajcie tu u na nasz Instagram.

27.01.23

Rezerwacje online znów dostępne 🙂


20.01.23

1. UWAGA! Z niezależnego od nad powodu  rezerwacja online wyłączona do odwołania! Prosimy o kontakt w celu umówienia wizyt. 

11.11.22

  1. Potwierdzamy powrót pełnej gamy usług od 14.12.22 🙂 

   2. Rezerwacje on-line wciąż działają – terminarz dostępny na dwa tygodnie do przodu 🙂 

  3. W ekipie mamy doświadczoną fryzjerkę – ktoś potrzebuje farbowania, strzyżenia? Zapraszamy także Waszych Panów 🙂

20.10.22

 1. Zmieniamy termin urlopu w listopadzie. Korekty niemożliwe od 02.11-11.11 włącznie. Możliwość zdejmowania włosów i zabiegów pielęgnacyjnych w tym terminie będzie nadal możliwa. (data końcowa nadal może ulec zmianie – przyczyny od nas niezależne)

04.10.22

 1. Jak narazie rezerwacje on-line działają całkiem sprawnie i to właśnie one są głównym sposobem rezerwowania wizyt. Zwróć uwagę na opisy usług – czas trwania korekt to niezmiennie średnio 3,5-4,5h (podany jest inny czas ze względu na system, by można było układać wizyty za „zakładkę”) a konsultacje umawiany tylko we środy w trzy okna czasowe. 
 2. Zmieniamy okres wyprzedzenia – teraz umówisz wizytę na max 2 tygodnie do przodu. Mamy już na tyle dużo termonów dzięki powiększonemu zespołowi (hurraaa!:))), że koniec z umawianiem się na za miesiąc. 
 3. Przypominamy o wolnym od 02.11.22 – wracamy od 17.11 (chyba, że coś się zmieni i będzie można robić korekty wcześniej, ale to będzie na ten temat informacja). Możliwe będzie zdejmowanie włosów, wykonywanie różnych zabiegów pielęgnacyjnych może nawet farbowanie 🙂

21.08.22

 1. Udostępniamy testowe układy grafiku do rezerwacji on-line 🙂 Powinno działać odpowiednio, jednak z góry przepraszamy za ewentualne trudności. 

27.07.22

 1. Rezerwacje wciąż telefonicznie 🙁 Wiem, jest to uciążliwe dla obu stron. Obecnie pracuje nad ponownym wzdrożeniem kalendarza on-line, ale jest to dość skomplikowane z uwagi na specyfikę naszej pracy, nieprzewidywalność czasu trwania usługi  oraz umawiania na tzw. „zakładkę”. Jednak mam pewien pomysł i jest szansa, że to wypali 🙂 Ułatwiłoby nam to wszystkim życie.
 2. Ponieważ już dość dobrze zgrałyśmy się w większym zespole, dysponujemy teraz większą liczbą terminów, umawiać wizyty już wystarczy na około 3 tygodnie do przodu a nawet często da się coś znaleźć w przeciągu tygodnia-dwóch. Uważam to za wielki sukces, bo do tego dążyłam.
 3. Z uwagi na większy luz w grafiku i większe możliwości przerobowe, oficjalnie: PRZYJMUJEMY NOWE KLIENTKI 🙂 Zapraszamy na konsultacje.

13.07.22.

 1. Rezerwacje wciąż wykonujemy telefonicznie – napisz smsa z dogodnymi dla Ciebie terminami (im więcej ich podasz, tym sprawniej pójdzie umówienie wizyty) lub zadzwoń 🙂 Dzięki nowemu Pracownikowi mamy większą moc przerobową, mamy dostępne terminy wcześniej niż na 30 dni do przodu:)
 2. URLOPY! Od 05.08-14.08 włącznie oraz od 02.11.22 przez około tydzień będziemy miały zamknięte. Być może, będzie można umówić zdejmowanie włosów, zabiegi pielęgnacyjne. To zależy, czy będą chętne – piszcie w tej sprawie a zobaczymy jak się zorganizujemy.

04.07.22

1. Mamy nową osobę w zespole. Natalia jest bardzo zdolna i już po kilku tygodniach ma takie umiejętności jakie zwykle nabywa się po znacznie dłuższym czasie. Jest jeszcze na okresie próbnym, ale wiele wskazuje na to, że zostanie z nami na dłużej – z czego bardzo się cieszymy, bo już kilka razy musiałyśmy rekrutować kolejne osoby. Natalia zajmuje się na ten moment zdejmowaniem włosów i przygotowaniem głowy do zabiegu. 

2. W związku z nową organizacją pracy wizyty wciąż umawiamy telefonicznie – jak tylko uda się to jakoś zorganizować technicznie (umawiamy je „na zakładkę”, co uniemożliwia na ten moment rezerwację online) to wprowadzimy zmiany. 

3. Już niedługo zmieniamy godziny otwarcia. Pierwsze korekty będą na godzinę 8:00. 

4. Testujemy nowy system rezerwacji, dlatego też będziecie otrzymywać podwójne powiadomienia itp. Jednak najprawdopodobniej zostaniemy przy poprzednim, bo niestety, inne mimo że innowacyjne, nie są dość dopracowane…:(

23.05.22

1. Wizyty obecnie umawiamy telefonicznie i smsowo! (Tymczasowo rezerwacja online nie działa)

2. Brak jakichkowiek terminów na konsultacje. Jedynie osoby z fatalnie założonymi włosami mogą zgłaszać się na poprawki – w miarę możliwości będziemy szukać jakiegoś terminu na ratunek, żebyście nie wyłysiały. 

05.04.2022:

1.  Moment.pl już wyłączony – do czasu wprowadzenia nowego systemu umawiajcie się poprzez Booksy.pl Tylko z góry przepraszam, za problemy bo tam wiecznie jakieś błędy są. Ostatnio nie wysyłało smsów z potwierdzeniem, a teraz jakimś cudem zniknęły do umawiania konsultacje. Staram się szybko stamtąd uciec.- Proszę piszcie SMSy z propozycjami terminów na konsultacje do Asi, będziemy umawiać zdalnie, aż to naprawią… 

2. Konsultacje u Ewy – szybko limit został osiągnięty, nawet kilka osób ponad…;) Tak długo czekałyście, to jak mogłam odmówić 🙂 Teraz ponownie do odwołania wstrzymujemy przyjmowanie nowych osób do mnie (Ewy).  Ale za to jest Asia!:) Serdecznie zapraszamy do Niej.

3. 

30.03.2022

1. Zgodnie z zapowiedziami – wznawiamy konsultacje. I to z bonusem! Prócz konsultacji u mnie (Ewy – właścicielki salonu) dostępne są konsultacje u Asi. Asia ma już niezłą wprawę! Zakładała moje włosy i mimo, że perfekcji jeszcze nie osiągnęła, to już jej praca jest o 1000 poziomów wyższa niż większość „stylistek” po których zdarza się nam poprawiać. Moja ocena to 5+! U Asi oczywiście otrzymacie zniżkę (10%-20% w zależności od długości włosów) póki jeszcze jest w fazie początkowej. Radzę się spieszyć, bo takim tempem to zaraz będzie mistrzynią <3 Oczywiście, jak zawsze w cenie są wszelkie ewentualne poprawki – gwarancja satysfakcji. Asia przyjmować będzie nieprzerwanie (tzn do granic mocy przerobowych;) a ja dam rade przyjąć kilka osób, szacuję na 5.

2. Poszukujemy asystentki/asystenta. Jeśli lubisz wykonywać precyzyjne prace manualne, presja czasu nie jest dla Ciebie problemem, jesteś samodzielna/y, wesoła/y, słowna/y i punktualna/y – mamy dla Ciebie świetne stanowisko na którym w miłej i spokojnej atmosferze zarobisz dobre pieniądze. Na początku będzie to praca dodatkowa, jednak stawka godzinowa jest bardzo atrakcyjna – w zależności od umiejętności i wprawy 15zł-30zł godzinę – 3-6h dziennie. W krótkiej perspektywie zwiększymy liczbę godzin i stosunek zatrudnienia. Minimum wykształcenie średnie. Grafik zmienny znany z wyprzedzeniem (zaczyna się od 7:30 a jeden dzień w tygodniu od 9:00). Zainteresowane dyspozycyjne osoby prosimy o wysłanie CV oraz kilka słów o sobie na: praca@bbxtend.pl. Na zgłoszenia czekamy do 15.04.2022. Nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy. Niezbędne są chęci, zaangażowanie i szybkie uczenie, logiczne myślenie się oraz samodzielność.

3. Wciąż trwają prace nad całkowitą zmianami systemu rezerwacji (a tym czasem od kwietnia moment.pl zmienia się już całkiem w booksy.pl – tam będziecie rezerwować wizyty).

4. Dla osób z okolic Bielska – w razie potrzeb i chęci – możecie znów robić korekty na dwa dni. Jednak pomiędzy musi być minimum jeden dzień przerwy na przerobienie włosów. Umów zdejmowanie włosów od bbXtend (dodatkowe terminy dostępne u Asi, także dodatkowe na telefon) ale wcześniej dowiedz się, czy i kiedy będziemy miały czas na ich ponowne założenie, żebyś nie musiała czekać.

5. – 5 jak V – czyli MAJ! Przewiduje zamknięcie salonu od 9tego do 13tego włącznie. Uwzględnij to w planach korekty.

Narazie to chyba tyle 😉 Jestem świeżo po urlopie i ta środa to dla mnie poniedziałek 😀 Uściski!

05.03.2022

 1. Wdrażamy nowy system rezerwacji on-line. Będzie bardziej przejrzyście, łatwiej i wygodniej (we hope!) 🙂 Narazie jesteśmy w fazie testów.  Aktualizacja nastąpi na początku kwietnia tego roku, o czym będziemy Was informować tutaj.
 2. Asia intensywnie ćwiczy, już trochę głów „zrobiła” w tym moją własną!:) Idzie Jej już  doskonale! Masz jakieś swoje włosy w domu, które kiedyś kupiłaś i chciała byś je założyć? Asia szuka kolejnych osób – koszt to około 300-400zł (cena regularna ok 650-950zł w zależności od ilosci i stanu pasemek). Możliwe też założenie włosów dziewiczych z naszego skupu (doliczyć zależy ich cenę).  Lada moment będziemy uruchamiać konsultacje i przedłużanie włosów u Asi.
 3. Pierwsze wolne terminy na ten moment: 0d 6.04.22. Wciąż pracujemy nad tym, żeby było ich więcej.
 4.  W związku z sytuacją w Ukrainie zbieramy dary dla potrzebujących – jeśli nie masz czasu wozić ich na zbiórki zrobimy to dla Ciebie. (Leki, opatrunki, jedzenie o długiej dacie przydatności – także słodycze, środki higieniczne, koce, poduszki, pościel –  aktualne potrzeby sprawdzić możesz na stronach zbiorek).

21.02.2022

 1. Mamy nową osobę w zespole – miejsce Moniki zajęła Klaudia – narazie się wdraża – ale jesteśmy dobrej myśli <3 Niedługo promocyjne usługi w jej wykonaniu w ramach ćwiczeń.
 2. Poszukujemy modelek dla naszego pracownika (szkolenie wewnętrzne Asi) na zagęszczenie włosów z delikatnym przedłużeniem (docelowo włosy bedą w okolice ramion). Koszt ponosisz tylko za materiał. Zakładamy włosy dziewicze! (około 500zł – cena regularna około 1000zł+) Pisz mail na: kontakt@bbxtend.pl z tytułem „Modelka na szkolenie” załącz 3 zdjęcia (oba boki i tył) dobre jakości w świetle dziennym włosów NIESTYLIZOWANYCH, rozpuszczonych! Świeżo umyte i pozostawione do wyschnięcia.
 3. Aktualne wolne terminy od 30.03.2022 – umawiać możecie się 31 dni wcześniej.
 4. 22.03-29.03.2022 URLOP  – terminy dostępne tylko na zdejmowanie włosów lub pielęgnację u Asi i Klaudii.
 5.  Wznawiamy KONSULTACJE! 🙂 Możliwość umówienia wróci od 30.03.2022 – będziemy brać po jedynie 2-3 osoby na miesiąc, tak by wciąż zapewniać możliwie najwięcej terminów dla aktualnych Klientek – to dla nas priorytet by mieć dla Was serwis.

18.01.2022:

 1. Rekrutujemy asystenta!:) Jesteś zainteresowana pracą w naszym zespole, lubisz prace manualne, uśmiech nie schodzi Ci z twarzy i można na Tobie polegać? Wyślij CV + kilka słów osobie na praca@bbxtend.pl
 2. Promocja na zabiegi pielęgnacyjne dobiegła końca.
 3. Pierwsze wolne terminy na ten moment to 21.02.22.

01.01.2022:

 1. ❤️Po pierwsze wszystkiego najlepszego w 2022! Przede wszystkim zdrowia, bo z nim dacie rady radę z każdymi trudnościami, których życzmy żeby było możliwie jak najmniej.
 2. Cennik został zaktualizowany.
 3. Rezerwacje zostały powili przeniesione na nową platformę (dotychczasową firmę kupiło Booksy i nieporadnymi działaniami robią nam sporo kłopotów).  Ponieważ na Booksy nie ma do tej pory dla nas funkcji zadatkowani rezerwacji KAŻDA wizyta z tego serwisu będzie anulowana. Przepraszamy za kłopot, ale nie ma innej opcji na tą chwilę. Prosimy rezerwować wizyty wyłącznie na moment.pl – do odwołania. Szukamy nowej firmy świadczącej takie usługi, do tej pory jednak musimy się jakoś uporać z niedogodnościami, za które przepraszamy.

30.01.2021

 1. Monika nadal oferuje swoje usługi w promocyjnej cenie, ale ponieważ idzie już bardzo dobrze i ma już sporo Klientek za sobą, zniżka od 2022r to -25%. Monika zdejmuje włosy oraz robi różne zabiegi pielęgnacyjne. Np polerowanie włosów.
 2. WSZYSTKIE wizyty od 2022 będą obowiązkowo zadatkowane. Niestety nadal zdarzają się osoby, które „zapomną”. A inne osoby czekają na terminy…
 3. Umawianie wizyt odbywać się będzie WYŁĄCZNIE poprzez aplikację. (Szczególne przypadki – proszę dzwonić).
 4. Aktualnie pierwsze wolne terminy mamy od lutego 2022.
 5. Utrzymujemy umawianie wizyt na maksymalnie 31 dni do przodu. (Wyjątki robimy np. dla osób w ciąży).

14.12.2021:

 1. Dodany jest grafik Moniki – można umawiać się na zabiegi pielęgnacyjne we wspaniałej cenie -50%. Monia wykonuje (już całkiem dobrze!) polerowanie włosów czyli usuwanie jedynie zniszczonych końcówek. Możesz też podarować sobie odrobinę relaksu podczas mycia głowy i kuracji nawilżającej czy regenerującej.  A może potrzebujesz zdjąć doczepiane włosy? To też znajdziesz w Jej usługach. Pamiętaj jednak, by zarezerwować więcej czasu niż zazwyczaj, trwa to trochę dłużej niż zazwyczaj.
 2. Wstrzymujemy przyjmowanie nowych Klientek na zakładanie włosów. Rezerwacja konsultacji zostaje wstrzymana. Wznowimy gdy grafik trochę się rozluźni. Zapewne w okolicach lutego 2022. (Jeśli jesteś w sytuacji podbramkowej i potrzebujesz korekty po innym salonie – będziemy starały Ci się pomóc. Dzwoń!)
 3. Najbliższe wolne terminy mamy od 25.01.22 – więc rezerwować możecie od około 24.12.21 🙂
 4. Naszym stałym Klientkom przypominamy: Jeśli potrzebujesz pomocy – dzwoń. Najważniejszym punktem naszej pracy jest dbanie o Wasz komfort i zadowolenie. W ofercie mamy poprawki w ramach gwarancji (darmowe) oraz małe korekty pomiędzy dużymi „podciąganiami włosów”. JEDNAK, nie zostawiaj nigdy umówienia wizyty na ostatni moment! Nasz kalendarz jest mocno oblegany.

24.11.2021:

1. Witamy nową osobę w naszym zespole! Wraz z Moniką zapraszamy Was jako modelki szkoleniowe na promocyjne zabiegi pielęgnacyjne (polerowanie włosów Split Ender, ampułki, Botox, samo mycie głowy z maską itp). Zapytaj nas o cenę i terminy.

2. Opublikowany został nowy odcinek PODCASTU -„ 4. Czego spodziewać się po przedłużaniu włosów. Tego nie powie Ci żadna stylistka!”Posłuchaj tu: Podcast

3. Wizyty umówisz z maksymalnie 31-dno dniowym wyprzedzeniem. Aktualne terminy zaczynaja się od połowy stycznia.

4. Nasze stałe Klientki prosimy pamiętać – jeśli nie możecie znaleść terminu na korektę – dzwońcie lub piszcie SMS. Korekty są ważne, nie zostawimy Was samych. (Jednak nie zapisuj się na ostatnia chwilę…)

25.09.2021: 

1. Zostały już pojedyncze wolne terminy na konsultacje w tym roku. Nowe aplikacje i zabiegi trwające dłużej niż około godziny raczej już w 2021 się nie zmieszczą. Być może dojdzie kilka dni w grudniu, ale to nic pewnego. Pamiętaj, by umówić swoją korektę z wyprzedzeniem. Na ten moment grafik dostępny dla Was na około 80 dni do przodu.

2. Zmieniamy system pracy: każda nowa Klientka musi umówić się najpierw na konsultacje – niezależnie czy będą to całkiem nowe włosy czy korekta lub ściągnięcie pasemek po innym styliście czy samo rozczesywanie włosów. Na konsultacjach będziemy umawiać dokładny termin zabiegu, wiedząc już ile on mniej więcej potrwa. Zabiegi pielęgnacyjne nie wymagają oczywiście konsultacji 🙂 Jedyne co, to zwracajcie uwagę na wybór odpowiednich włosów: długich, średnich, krótkich, bardzo gęstych. Błędny wybór może skutkować przeniesieniem wizyty, jeśli nie będzie dość czasu na jej wykonanie.

3. Od nowego roku zmieniamy ceny konsultacji. Zapewne będą dwa warianty: nowe założenie i „korekty”, ale to nic pewnego. Będzie info na ten temat.

4. Odpaliłyśmy w końcu nasz PODCAST!:) Posłuchaj TU oraz na YouTube, Spotify, PodcastAddict, ApplePodcast i innych – wpisz „bbxtend” a nas znajdziesz 🙂 Oceniaj, udostępniaj i komentuj 🙂 c