fbpx

Aktualności

Zobacz co u nas słychać 🙂

27.01.23

Rezerwacje online znów dostepne 🙂


20.01.23

1. UWAGA! Z niezależnego od nad powodu  rezerwacja online wyłączona do odwołania! Prosimy o kontakt w celu umówienia wizyt. 

11.11.22

  1. Potwierdzamy powrót pełnej gamy usług od 14.12.22 🙂 

   2. Rezerwacje on-line wciąż działają – terminarz dostępny na dwa tygodnie do przodu 🙂 

  3. W ekipie mamy doświadczoną fryzjerkę – ktoś potrzebuje farbowania, strzyżenia? Zapraszamy także Waszych Panów 🙂

20.10.22

 1. Zmieniamy termin urlopu w listopadzie. Korekty niemożliwe od 02.11-11.11 włącznie. Możliwość zdejmowania włosów i zabiegów pielęgnacyjnych w tym terminie będzie nadal możliwa. (data końcowa nadal może ulec zmianie – przyczyny od nas niezależne)

04.10.22

 1. Jak narazie rezerwacje on-line działają całkiem sprawnie i to właśnie one są głównym sposobem rezerwowania wizyt. Zwróć uwagę na opisy usług – czas trwania korekt to niezmiennie średnio 3,5-4,5h (podany jest inny czas ze względu na system, by można było układać wizyty za „zakładkę”) a konsultacje umawiany tylko we środy w trzy okna czasowe. 
 2. Zmieniamy okres wyprzedzenia – teraz umówisz wizytę na max 2 tygodnie do przodu. Mamy już na tyle dużo termonów dzięki powiększonemu zespołowi (hurraaa!:))), że koniec z umawianiem się na za miesiąc. 
 3. Przypominamy o wolnym od 02.11.22 – wracamy od 17.11 (chyba, że coś się zmieni i będzie można robić korekty wcześniej, ale to będzie na ten temat informacja). Możliwe będzie zdejmowanie włosów, wykonywanie różnych zabiegów pielęgnacyjnych może nawet farbowanie 🙂

21.08.22

 1. Udostępniamy testowe układy grafiku do rezerwacji on-line 🙂 Powinno działać odpowiednio, jednak z góry przepraszamy za ewentualne trudności. 

27.07.22

 1. Rezerwacje wciąż telefonicznie 🙁 Wiem, jest to uciążliwe dla obu stron. Obecnie pracuje nad ponownym wzdrożeniem kalendarza on-line, ale jest to dość skomplikowane z uwagi na specyfikę naszej pracy, nieprzewidywalność czasu trwania usługi  oraz umawiania na tzw. „zakładkę”. Jednak mam pewien pomysł i jest szansa, że to wypali 🙂 Ułatwiłoby nam to wszystkim życie.
 2. Ponieważ już dość dobrze zgrałyśmy się w większym zespole, dysponujemy teraz większą liczbą terminów, umawiać wizyty już wystarczy na około 3 tygodnie do przodu a nawet często da się coś znaleźć w przeciągu tygodnia-dwóch ❤ Uważam to za wielki sukces, bo do tego dążyłam.
 3. Z uwagi na większy luz w grafiku i większe możliwości przerobowe, oficjalnie: PRZYJMUJEMY NOWE KLIENTKI 🙂 Zapraszamy na konsultacje.

13.07.22.

 1. Rezerwacje wciąż wykonujemy telefonicznie – napisz smsa z dogodnymi dla Ciebie terminami (im więcej ich podasz, tym sprawniej pójdzie umówienie wizyty) lub zadzwoń 🙂 Dzięki nowemu Pracownikowi mamy większą moc przerobową, mamy dostępne terminy wcześniej niż na 30 dni do przodu:)
 2. URLOPY! Od 05.08-14.08 włącznie oraz od 02.11.22 przez około tydzień będziemy miały zamknięte. Być może, będzie można umówić zdejmowanie włosów, zabiegi pielęgnacyjne. To zależy, czy będą chętne – piszcie w tej sprawie a zobaczymy jak się zorganizujemy.

04.07.22

1. Mamy nową osobę w zespole. Natalia jest bardzo zdolna i już po kilku tygodniach ma takie umiejętności jakie zwykle nabywa się po znacznie dłuższym czasie. Jest jeszcze na okresie próbnym, ale wiele wskazuje na to, że zostanie z nami na dłużej – z czego bardzo się cieszymy, bo już kilka razy musiałyśmy rekrutować kolejne osoby. Natalia zajmuje się na ten moment zdejmowaniem włosów i przygotowaniem głowy do zabiegu. 

2. W związku z nową organizacją pracy wizyty wciąż umawiamy telefonicznie – jak tylko uda się to jakoś zorganizować technicznie (umawiamy je „na zakładkę”, co uniemożliwia na ten moment rezerwację online) to wprowadzimy zmiany. 

3. Już niedługo zmieniamy godziny otwarcia. Pierwsze korekty będą na godzinę 8:00. 

4. Testujemy nowy system rezerwacji, dlatego też będziecie otrzymywać podwójne powiadomienia itp. Jednak najprawdopodobniej zostaniemy przy poprzednim, bo niestety, inne mimo że innowacyjne, nie są dość dopracowane…:(

23.05.22

1. Wizyty obecnie umawiamy telefonicznie i smsowo! (Tymczasowo rezerwacja online nie działa)

2. Brak jakichkowiek terminów na konsultacje. Jedynie osoby z fatalnie założonymi włosami mogą zgłaszać się na poprawki – w miarę możliwości będziemy szukać jakiegoś terminu na ratunek, żebyście nie wyłysiały. 

05.04.2022:

1.  Moment.pl już wyłączony – do czasu wprowadzenia nowego systemu umawiajcie się poprzez Booksy.pl Tylko z góry przepraszam, za problemy bo tam wiecznie jakieś błędy są. Ostatnio nie wysyłało smsów z potwierdzeniem, a teraz jakimś cudem zniknęły do umawiania konsultacje. Staram się szybko stamtąd uciec.- Proszę piszcie SMSy z propozycjami terminów na konsultacje do Asi, będziemy umawiać zdalnie, aż to naprawią… 

2. Konsultacje u Ewy – szybko limit został osiągnięty, nawet kilka osób ponad…;) Tak długo czekałyście, to jak mogłam odmówić 🙂 Teraz ponownie do odwołania wstrzymujemy przyjmowanie nowych osób do mnie (Ewy).  Ale za to jest Asia!:) Serdecznie zapraszamy do Niej.

3. 

30.03.2022

1. Zgodnie z zapowiedziami – wznawiamy konsultacje. I to z bonusem! Prócz konsultacji u mnie (Ewy – właścicielki salonu) dostępne są konsultacje u Asi. Asia ma już niezłą wprawę! Zakładała moje włosy i mimo, że perfekcji jeszcze nie osiągnęła, to już jej praca jest o 1000 poziomów wyższa niż większość „stylistek” po których zdarza się nam poprawiać. Moja ocena to 5+! U Asi oczywiście otrzymacie zniżkę (10%-20% w zależności od długości włosów) póki jeszcze jest w fazie początkowej. Radzę się spieszyć, bo takim tempem to zaraz będzie mistrzynią <3 Oczywiście, jak zawsze w cenie są wszelkie ewentualne poprawki – gwarancja satysfakcji. Asia przyjmować będzie nieprzerwanie (tzn do granic mocy przerobowych;) a ja dam rade przyjąć kilka osób, szacuję na 5.

2. Poszukujemy asystentki/asystenta. Jeśli lubisz wykonywać precyzyjne prace manualne, presja czasu nie jest dla Ciebie problemem, jesteś samodzielna/y, wesoła/y, słowna/y i punktualna/y – mamy dla Ciebie świetne stanowisko na którym w miłej i spokojnej atmosferze zarobisz dobre pieniądze. Na początku będzie to praca dodatkowa, jednak stawka godzinowa jest bardzo atrakcyjna – w zależności od umiejętności i wprawy 15zł-30zł godzinę – 3-6h dziennie. W krótkiej perspektywie zwiększymy liczbę godzin i stosunek zatrudnienia. Minimum wykształcenie średnie. Grafik zmienny znany z wyprzedzeniem (zaczyna się od 7:30 a jeden dzień w tygodniu od 9:00). Zainteresowane dyspozycyjne osoby prosimy o wysłanie CV oraz kilka słów o sobie na: praca@bbxtend.pl. Na zgłoszenia czekamy do 15.04.2022. Nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy. Niezbędne są chęci, zaangażowanie i szybkie uczenie, logiczne myślenie się oraz samodzielność.

3. Wciąż trwają prace nad całkowitą zmianami systemu rezerwacji (a tym czasem od kwietnia moment.pl zmienia się już całkiem w booksy.pl – tam będziecie rezerwować wizyty).

4. Dla osób z okolic Bielska – w razie potrzeb i chęci – możecie znów robić korekty na dwa dni. Jednak pomiędzy musi być minimum jeden dzień przerwy na przerobienie włosów. Umów zdejmowanie włosów od bbXtend (dodatkowe terminy dostępne u Asi, także dodatkowe na telefon) ale wcześniej dowiedz się, czy i kiedy będziemy miały czas na ich ponowne założenie, żebyś nie musiała czekać.

5. – 5 jak V – czyli MAJ! Przewiduje zamknięcie salonu od 9tego do 13tego włącznie. Uwzględnij to w planach korekty.

Narazie to chyba tyle 😉 Jestem świeżo po urlopie i ta środa to dla mnie poniedziałek 😀 Uściski!

05.03.2022

 1. Wdrażamy nowy system rezerwacji on-line. Będzie bardziej przejrzyście, łatwiej i wygodniej (we hope!) 🙂 Narazie jesteśmy w fazie testów.  Aktualizacja nastąpi na początku kwietnia tego roku, o czym będziemy Was informować tutaj.
 2. Asia intensywnie ćwiczy, już trochę głów „zrobiła” w tym moją własną!:) Idzie Jej już  doskonale! Masz jakieś swoje włosy w domu, które kiedyś kupiłaś i chciała byś je założyć? Asia szuka kolejnych osób – koszt to około 300-400zł (cena regularna ok 650-950zł w zależności od ilosci i stanu pasemek). Możliwe też założenie włosów dziewiczych z naszego skupu (doliczyć zależy ich cenę).  Lada moment będziemy uruchamiać konsultacje i przedłużanie włosów u Asi.
 3. Pierwsze wolne terminy na ten moment: 0d 6.04.22. Wciąż pracujemy nad tym, żeby było ich więcej.
 4.  W związku z sytuacją w Ukrainie zbieramy dary dla potrzebujących – jeśli nie masz czasu wozić ich na zbiórki zrobimy to dla Ciebie. (Leki, opatrunki, jedzenie o długiej dacie przydatności – także słodycze, środki higieniczne, koce, poduszki, pościel –  aktualne potrzeby sprawdzić możesz na stronach zbiorek).

21.02.2022

 1. Mamy nową osobę w zespole – miejsce Moniki zajęła Klaudia – narazie się wdraża – ale jesteśmy dobrej myśli <3 Niedługo promocyjne usługi w jej wykonaniu w ramach ćwiczeń.
 2. Poszukujemy modelek dla naszego pracownika (szkolenie wewnętrzne Asi) na zagęszczenie włosów z delikatnym przedłużeniem (docelowo włosy bedą w okolice ramion). Koszt ponosisz tylko za materiał. Zakładamy włosy dziewicze! (około 500zł – cena regularna około 1000zł+) Pisz mail na: kontakt@bbxtend.pl z tytułem „Modelka na szkolenie” załącz 3 zdjęcia (oba boki i tył) dobre jakości w świetle dziennym włosów NIESTYLIZOWANYCH, rozpuszczonych! Świeżo umyte i pozostawione do wyschnięcia.
 3. Aktualne wolne terminy od 30.03.2022 – umawiać możecie się 31 dni wcześniej.
 4. 22.03-29.03.2022 URLOP  – terminy dostępne tylko na zdejmowanie włosów lub pielęgnację u Asi i Klaudii.
 5.  Wznawiamy KONSULTACJE! 🙂 Możliwość umówienia wróci od 30.03.2022 – będziemy brać po jedynie 2-3 osoby na miesiąc, tak by wciąż zapewniać możliwie najwięcej terminów dla aktualnych Klientek – to dla nas priorytet by mieć dla Was serwis.

18.01.2022:

 1. Rekrutujemy asystenta!:) Jesteś zainteresowana pracą w naszym zespole, lubisz prace manualne, uśmiech nie schodzi Ci z twarzy i można na Tobie polegać? Wyślij CV + kilka słów osobie na praca@bbxtend.pl
 2. Promocja na zabiegi pielęgnacyjne dobiegła końca.
 3. Pierwsze wolne terminy na ten moment to 21.02.22.

01.01.2022:

 1. Po pierwsze wszystkiego najlepszego w 2022!❤️ Przede wszystkim zdrowia, bo z nim dacie rady radę z każdymi trudnościami, których życzmy żeby było możliwie jak najmniej.
 2. Cennik został zaktualizowany.
 3. Rezerwacje zostały powili przeniesione na nową platformę (dotychczasową firmę kupiło Booksy i nieporadnymi działaniami robią nam sporo kłopotów).  Ponieważ na Booksy nie ma do tej pory dla nas funkcji zadatkowani rezerwacji KAŻDA wizyta z tego serwisu będzie anulowana. Przepraszamy za kłopot, ale nie ma innej opcji na tą chwilę. Prosimy rezerwować wizyty wyłącznie na moment.pl – do odwołania. Szukamy nowej firmy świadczącej takie usługi, do tej pory jednak musimy się jakoś uporać z niedogodnościami, za które przepraszamy.

30.01.2021

 1. Monika nadal oferuje swoje usługi w promocyjnej cenie, ale ponieważ idzie już bardzo dobrze i ma już sporo Klientek za sobą, zniżka od 2022r to -25%. Monika zdejmuje włosy oraz robi różne zabiegi pielęgnacyjne. Np polerowanie włosów.
 2. WSZYSTKIE wizyty od 2022 będą obowiązkowo zadatkowane. Niestety nadal zdarzają się osoby, które „zapomną”. A inne osoby czekają na terminy…
 3. Umawianie wizyt odbywać się będzie WYŁĄCZNIE poprzez aplikację. (Szczególne przypadki – proszę dzwonić).
 4. Aktualnie pierwsze wolne terminy mamy od lutego 2022.
 5. Utrzymujemy umawianie wizyt na maksymalnie 31 dni do przodu. (Wyjątki robimy np. dla osób w ciąży).

14.12.2021:

 1. Dodany jest grafik Moniki – można umawiać się na zabiegi pielęgnacyjne we wspaniałej cenie -50%. Monia wykonuje (już całkiem dobrze!) polerowanie włosów czyli usuwanie jedynie zniszczonych końcówek. Możesz też podarować sobie odrobinę relaksu podczas mycia głowy i kuracji nawilżającej czy regenerującej.  A może potrzebujesz zdjąć doczepiane włosy? To też znajdziesz w Jej usługach. Pamiętaj jednak, by zarezerwować więcej czasu niż zazwyczaj, trwa to trochę dłużej niż zazwyczaj.
 2. Wstrzymujemy przyjmowanie nowych Klientek na zakładanie włosów. Rezerwacja konsultacji zostaje wstrzymana. Wznowimy gdy grafik trochę się rozluźni. Zapewne w okolicach lutego 2022. (Jeśli jesteś w sytuacji podbramkowej i potrzebujesz korekty po innym salonie – będziemy starały Ci się pomóc. Dzwoń!)
 3. Najbliższe wolne terminy mamy od 25.01.22 – więc rezerwować możecie od około 24.12.21 🙂
 4. Naszym stałym Klientkom przypominamy: Jeśli potrzebujesz pomocy – dzwoń. Najważniejszym punktem naszej pracy jest dbanie o Wasz komfort i zadowolenie. W ofercie mamy poprawki w ramach gwarancji (darmowe) oraz małe korekty pomiędzy dużymi „podciąganiami włosów”. JEDNAK, nie zostawiaj nigdy umówienia wizyty na ostatni moment! Nasz kalendarz jest mocno oblegany.

24.11.2021:

1. Witamy nową osobę w naszym zespole! Wraz z Moniką zapraszamy Was jako modelki szkoleniowe na promocyjne zabiegi pielęgnacyjne (polerowanie włosów Split Ender, ampułki, Botox, samo mycie głowy z maską itp). Zapytaj nas o cenę i terminy.

2. Opublikowany został nowy odcinek PODCASTU -„ 4. Czego spodziewać się po przedłużaniu włosów. Tego nie powie Ci żadna stylistka!”Posłuchaj tu: Podcast

3. Wizyty umówisz z maksymalnie 31-dno dniowym wyprzedzeniem. Aktualne terminy zaczynaja się od połowy stycznia.

4. Nasze stałe Klientki prosimy pamiętać – jeśli nie możecie znaleść terminu na korektę – dzwońcie lub piszcie SMS. Korekty są ważne, nie zostawimy Was samych. (Jednak nie zapisuj się na ostatnia chwilę…)

25.09.2021: 

1. Zostały już pojedyncze wolne terminy na konsultacje w tym roku. Nowe aplikacje i zabiegi trwające dłużej niż około godziny raczej już w 2021 się nie zmieszczą. Być może dojdzie kilka dni w grudniu, ale to nic pewnego. Pamiętaj, by umówić swoją korektę z wyprzedzeniem. Na ten moment grafik dostępny dla Was na około 80 dni do przodu.

2. Zmieniamy system pracy: każda nowa Klientka musi umówić się najpierw na konsultacje – niezależnie czy będą to całkiem nowe włosy czy korekta lub ściągnięcie pasemek po innym styliście czy samo rozczesywanie włosów. Na konsultacjach będziemy umawiać dokładny termin zabiegu, wiedząc już ile on mniej więcej potrwa. Zabiegi pielęgnacyjne nie wymagają oczywiście konsultacji 🙂 Jedyne co, to zwracajcie uwagę na wybór odpowiednich włosów: długich, średnich, krótkich, bardzo gęstych. Błędny wybór może skutkować przeniesieniem wizyty, jeśli nie będzie dość czasu na jej wykonanie.

3. Od nowego roku zmieniamy ceny konsultacji. Zapewne będą dwa warianty: nowe założenie i „korekty”, ale to nic pewnego. Będzie info na ten temat.

4. Odpaliłyśmy w końcu nasz PODCAST!:) Posłuchaj TU oraz na YouTube, Spotify, PodcastAddict, ApplePodcast i innych – wpisz „bbxtend” a nas znajdziesz 🙂 Oceniaj, udostępniaj i komentuj 🙂 c