fbpx

Kontakt

Adres:

bbXtend Ewa Owsiany
ul. Głęboka 8
43-300 Bielsko-Biała
(budynek bezpośrednio przy skwerku, wejście na rogu przy filarach)

Telefon (pn-pt 10:00-16:30, jeśli nie odbieramy, wyślij sms): 573 064 029

e-mail: kontakt@bbxtend.pl  

w sprawie pracy: praca@bbxtend.pl 

NIP: 9372525169 REGON: 382210900

Monitoring: w salonie zainstalowany mamy sprzęt rejestrujący dźwięk i wizję. Jeśli nie wyrażasz zgody na nagrywanie zrezygnuj  z usług naszego salonu.

Regulamin dostępny jest do wglądu w salonie bbXtend przy Głębokiej 8. Na życzenie zgłoszone SMSem zawierającym adres e-mail oraz godność osoby wnioskującej prześlemy na podany adres regulamin w formie elektronicznej. Jeśli nie wyrażasz zgody na dołączenie Twoich danych do newslettera prosimy zawrzeć taką informację w treści wiadomości. 

Włosy pozostawione w salonie przez okres 3ch miesięcy i nieodebrane pomimo wezwań zostaną zutylizowane lub wysłane fundacji zbierającej włosy na peruki dla chorych na raka.  

Parking:

W naszym mieście parking jest płatny do godziny 17:00. Polecamy ściągnąć aplikację SkyCash i w niej wyjątkowo wygodnie włączyć opłatę za postój bez konieczności określania z góry czasu (lub skorzystaj z parkomatu).

  • Kilka miejsc postojowych znajduje się na początku i końcu ulicy Głębokiej, parkowanie poza wyznaczonymi miejscami jest zabronione (strefa zamieszkania).

a większe parkingi dostępne są pod adresami:

  • plac Wolności 1 (4 minuty od nas),
  • plac Opatrzności Bożej 1 (4 minuty, koło kościoła w Białej)
  • Paderewskiego 17 (6 minut).

Godziny otwarcia:

Pracujemy od poniedziałku do piątku, zazwyczaj od 8:00 do 16:00 (w zależności od grafiku), wizyty w soboty są możliwe jedynie po ustaleniu terminu oraz po opłaceniu dodatkowej kwoty w wysokości 150zł.  Środy są dniem pracy wewnętrznej (usługi bez doczepiania są możliwe do umówienia – zdjemowanie włosów, pielęgnacja itp)

Wizyty w salonie odbywają się JEDYNIE podczas umówionych wcześniej wizyt, tak byśmy mogły poświęcić Ci maksimum naszej uwagi i odpowiedzieć na wszelkie pytania.  Ponieważ podczas dnia pracy obsługujemy Klientki odbywające korekty trwające około 4h z szacunku dla Ich czasu nie przyjmujemy osób przychodzących „przy okazji”. Równocześnie prosimy o nieprzybywanie na wizytę więcej niż około 10 minut przed czasem. Z uwagi na specyfikę naszej pracy prosimy o uszanowanie powyższych zasad. Dziękujemy.

Zadatki, przelewy, płatności:

Płatności można realizować na  trzy sposoby:

Gotówką NIE POSIADAMY TERMINALA DO PŁACENIA KARTĄ! Przy ul. 11-go Listopada 60 są 3 bankomaty (2 min od nas)

Przelew na telefon BLIK (dociera natychmiast): 573 064 029

Przelew bankowy: ING Bank Śląski: 43 1050 1070 1000 0097 0982 0782

Wszelkie płatności pobierane na poczet wizyt są ZADATKAMI! Nie pobieramy zaliczek ani przedpłat. 

Konsultacje zadatkowane są 100% przy ustaleniu terminu.

Wysyłając zadatek, w tytule prosimy wpisać odpowiednio ZADATEK, nazwa zabiegu, data, dane osoby przykład: „ZADATEK włosy/konsultacje/wizyta *data zabiegu*” (opcjonalnie imię i nazwisko jeśli konto należy do innej osoby).

Odbiorca: bbxtend Ewa Owsiany

Przelewy o błędnym tytule będą traktowane jako ZADATEK, jeśli czas przed usługą jest odpowiednio odległy, zostaną odesłane by klient ponowił płatność z poprawnym tytulem. Tytuł przelewu MUSI zawierać słowo "zadatek", nie zaliczka czy inne.
Zanim zarezerwujesz termin zastanów się, ponieważ ZADATEK jest formą bezzwrotną, możliwe są zmiany terminu na zasadach opisanych w poniżyszym regulaminie.

Przydatne linki:

Wysyłka próbek włosów i innych przesyłek:

Paczkomat INPOST

BBI01H

ul. Wyzwolenia 1 Bielsko-Biała,

Przy Optyku

Email: kontakt@bbxtend.pl

Tel: 573 064 029