Kim jesteśmy?

Poświęć kilka chwil i poznaj nas troszkę bliżej.

Kilka słów na nasz temat

Ewa Owsiany

Właściciel

To co robię, jest dla mnie misją,  a pomaganie mam niejako we krwi.

Kilkanaście lat temu ukończyłam studia pedagogiczne i zdobyłam tytuł magistra, zyskując uprawnienia do pracy z osobami upośledzonymi umysłowo, zarówno dziećmi jak i dorosłymi. Jednak po latach pracy w zawodzie przyszła pora na zmianę.

Jak trafiłam na obecne zajęcie? Sama padłam kiedyś ofiarą fryzjera, który zniszczył moje włosy rozjaśniaczem i zrozpaczona gubiąc kolejne pukle, szukałam wtedy pomocy jak niektóre z Was teraz. Stąd też wiem, jak niezwykle ważny jest wybór odpowiedniej osoby, która zajmie się „reanimacją” włosów i niejako Twojej duszy 😉 Dodatkowo, natura nie obdarzyła mnie bujną fryzurą i często marzyłam by jakimś magicznym sposobem dodać jej objętości i wydłużyć włosy, które nie dawały się zapuścić.

Udało mi się znaleźć remedium – odpowiednie doczepianie włosów! Byłam zachwycona, wreszcie miałam piękne gęste i długie włosy. A znając problem bardzo dobrze i „od środka” zapragnęłam sama dawać radość i pewność siebie innym Kobietom. W taki sposób, by efekty były takie jakie powinny być: olśniewające ale jednocześnie naturalnie wyglądające – by moja ingerencja nie była widoczna dla osób z otoczenia, takie żeby własne włosy w żaden sposób nie ucierpiały oraz by doczepione włosy wyglądały jak własne i tak samo jak własne się zachowywały (szczególne z rana 😉 )

Czerpię wielką radość z obecnej pracy. Z efektów cieszę przynajmniej tak bardzo jak klientki .

Lubię się uczyć, poznawać najnowsze trendy i nowinki, często biorę udział w różnych szkoleniach, bo wiem, że kto się nie rozwija – ten się cofa.
Moim celem było stworzenie miejsca, w którym można zaufać specjalistom, którzy posługują się tylko bezpiecznymi metodami i z troską podchodzą do włosów klientki. W bbXtend na pierwszym miejscu stawiamy naturalność i bezpieczeństwo.

Serdecznie zapraszam do kontaktu, z chęcią odpowiem na wszelkie pytania i rozwieję wszelkie wątpliwości.

Estera Sikora

Asystenkta

Estera jest moją nieocenioną pomocą. Dzięki niej jestem w stanie zapisywać Was na mniej odległe terminy, ponieważ to Estera właśnie pomaga w szykowaniu włosów. Gdyby nie Ona, korekty 2in1 trwały by dużo dłużej. Co tu dużo pisać – złota dziewczyna! Z wykształcenia jest fryzjerką, zna więc wszelkie tajniki i sposoby dbania o włosy, którymi z chęcią się dzieli z naszymi Klientkami. Poza tematyką “włosową” jest specem od zdrowego stylu życia, diety i aktywności fizycznej. Jest bardzo radosną, pozytywną, uśmiechniętą osobą dzięki której jeszcze bardziej lubię swoją pracę. Jestem pewna, że polubicie Ją tak samo bardzo jak ja.