Nasze metody

Dostępne u nas rewolucyjne metody charakteryzują się niezwykle dyskretnymi, małymi łączeniami, które są odporne na działanie czynników zewnętrznych. Sposób zakładania pasemek gwarantuje zachowanie zdrowia Twoich włosów, nie martw się więc o ich kondycję, zostaną w nienaruszonym stanie i bez problemu zapuścisz własne włosy. Pracujemy głównie na metodzie mini i micro łączeń z użyciem KeraWax, dostępna jest również starsza metoda keratynowa. W fazie treningu oferujemy metodę Ice Extension, która jest zupełną nowością i hitem za granicą – między innymi w Rosji, gdzie wszelkie zabiegi upiększające są na najwyższym poziomie na naszym kontynencie.
W każdej z oferowanych w bbXtend metod pasemka szykowane są ręcznie, indywidualnie dla każdej klientki z uwzględnieniem rodzaju jej włosów, potrzeb, oczekiwań i zamierzonego efektu. Wszystkie metody stosowane w naszym salonie nie wymagają używania rozpuszczalników przy zdejmowaniu pasemek.
.

KeraWax

Jest specjalnym łącznikiem o chronionej przez producenta recepturze. Składa się ze specjalnych wosków które ochraniają włosy i zwiększają przyczepność oraz z najwyższej jakości twardej keratyny. Stąd też jego nazwa – Kera – keratyna i Wax – z ang. wosk. Dlaczego KeraWax a nie keratyna?

WIĘCEJ

Keratyna

Podobnie jak KeraWax jest preparatem stosowanym na ciepło (czytaj na ten temat tu). Dzięki wprawnym dłoniom najlepszych stylistek można przy jej pomocy tworzyć zgrabne łączenia przypominające te wykonane przy użyciu KeraWaxu. Jest nieco mniej trwała, a jej gładsza struktura może powodować częstsze zsuwanie się kosmyków (jednak nie martw się, dobra pielęgnacja minimalizuje ten problem, a ubytek pasemek jest nieznaczny). Każde pasemko łączone jest ręcznie i kształtowane palcami wprawnej stylistki. By włosy założone na keratynie prezentowały się dobrze…

WIĘCEJ

Ice Extension

Kolejna rewolucyjna metoda, przywieziona została zza naszej zagranicy. Szkolenia prowadzone są w Hiszpanii i Rosji. Polega ona na doczepianiu malutkich pasemek specjalnym preparatem o podobnych właściwościach do ekspresowego kleju. Jego niezwykła siła pozwala na przymocowanie większej ilości włosów przy stworzeniu niemalże niewidocznego łączenia, które wykonywane jest w bardzo zaawansowany sposób. Substancja łącząca otaczana jest doczepianymi włosami, przez co pozostaje niewidoczna. Metoda wymaga…

WIĘCEJ

Inne metody

Poza metodami głównie stosowanymi w bbXtend na rynku istnieją także inne metody, które odradzamy przez ich inwazyjność..

WIĘCEJ O INNYCH METODACH