Naszą koronną usługą jest oczywiście przedłużanie i zagęszczanie włosów, w czym, nieskromnie pisząc, jesteśmy jedną z wiodących marek w kraju. Specjalizujemy się w nowoczesnych i nieinwazyjnych metodach dających dyskretne lecz olśniewające efekty. Pokrótce: aby Twoje włosy zachwycały wymarzoną długością i/lub objętością, musimy w nieinwazyjny i niewidoczny sposób przyczepić do nich odpowiednie, dopasowane włosy. Najpierw więc, trzeba dobrać idealne dla Ciebie włosy. Nie działamy, jak niektóre salony, gdzie każda klientka otrzymuje kucyki z „fabryk włosów” dobrane jedynie “jako tako” kolorem. By efekt był perfekcyjny, włos który użyjemy musi być identyczny jak Twoje własne. Przede wszystkim struktura musi być taka sama, by nikt nie zauważył różnicy pomiędzy nimi, a Ty nie będziesz musiała spędzać cennego czasu na stylizacji.

Mamy już włosy. Teraz zostało połączenie ich w całość. Niezależnie od wybranej metody, aplikacja włosów będzie polegała na złączeniu Twoich włosów z włosami doczepianymi. Wybierane są pasemka odpowiedniej wielkości, tak by włosy układały się bardzo naturalnie, a łączenia były niewidoczne na przedziałkach czy podczas wiązania wysoko włosów (kok, kucyk, „cebula”). Więcej czytaj tu

Czym różni się przedłużanie od zagęszczania włosów?  Zagęszczenie nie zmienia długości włosów, lub wydłuża je jedynie o kilka centymetrów.